PLATO doska Rockstone 2500x24x500mm, biela mat PL250-0101
PLATO doska Rockstone 2500x24x500mm, biela mat PL250-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PL250-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | Desky PLATO |
| Rozměr | 250x2,4x50 cm |
| Šířka | 2500 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 65.0100 kg |
| EAN | 8590913930225 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
HANG držiak uterákov pod umývadlo 460x98mm, čierna mat
na objednávku33,44 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
HANG držiak uterákov pod umývadlo 665x98mm, čierna mat
na objednávku35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Viana sprchová batéria podomietková bez prepínača, Mbox, okrúhly kryt M-CBE60105A
expedícia do 8 dní73,80 €
Pri platbe vopred iba 73,00 €
527,57 €
Pri platbe vopred iba 487,00 €

