PLATO doska Rockstone 600x24x360mm, biela mat PL066-0101
PLATO doska Rockstone 600x24x360mm, biela mat PL066-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PL066-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | Desky PLATO |
| Rozměr | 60x2,4x36 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 11.1000 kg |
| EAN | 8590913936579 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
49,20 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mailo, kúpeľňová skrinka s umývadlom z lit. mram., 610x750x476 mm, sivý kameň, mat CN550MB
expedícia do 8 dní518,85 €
Mexen Rivel kúpeľňová skrinka pod umývadlo 70 cm, 2 zásuvky, drážkovaná, dub - 91A20-07047-2-BFF81
expedícia do 10 dní303,34 €

