PLATO doska Rockstone 700x24x500mm, biela mat PL070-0101
PLATO doska Rockstone 700x24x500mm, biela mat PL070-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PL070-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | Desky PLATO |
| Rozměr | 70x2,4x50 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 17.9100 kg |
| EAN | 8590913930041 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
HANG držiak uterákov pod umývadlo 460x98mm, čierna mat
na objednávku33,44 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchová stena Mexen Kyoto 100 x 200 cm, transparentný/čierny vzor 8 mm, zlatá - 800-100-101-50-70
expedícia do 10 dní219,20 €
Walk-in 97x200, profil, zaväť ľavé Č-KS SATBWI100KSZAVLC
expedícia do 4 dní384,12 €
Pri platbe vopred iba 321,00 €
SANSWISS WALK-IN EASY Pevná stena samostatná s vyrovnáv. profilom čierna mat STR4P1000668
na objednávku536,69 €
Pri platbe vopred iba 497,00 €

