PUKETA sklenené gravírované umývadlo, priemer 42 cm, číra TY165
PUKETA sklenené gravírované umývadlo, priemer 42 cm, číra TY165
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TY165 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BEAUTY |
| Rozmer | 42x14,5 cm |
| Priemer zátky | 420 mm |
| Šírka | 420 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Transparentné/Číra |
| Materiál | Sklo |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 7.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913898525 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | ostatní |
Doporučujeme přikoupit
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Podložka medzi umývadlo a dosku, výška 9 mm, chróm
expedícia do 8 dní14,05 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RIPPLE sklenené umývadlo priemer 42 cm, číra s motívom 2501-18
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
260,44 €
Pri platbe vopred iba 247,00 €


