PURA keramické dvojumývadlo Slim 142x46cm, bez otvoru, creta mat
PURA keramické dvojumývadlo Slim 142x46cm, bez otvoru, creta mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8889008 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 142,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 1426 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 35.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015165818 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | béžová |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
817,95 €
Pri platbe vopred iba 776,00 €
817,95 €
Pri platbe vopred iba 776,00 €
EZARA dvojumývadlová skrinka 140x55x46cm, biela lesk EZ141-3030
expedícia do 8 dní817,95 €
Pri platbe vopred iba 776,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 223,54 €
Pri platbe vopred iba 1 161,00 €
597,36 €
Pri platbe vopred iba 567,00 €
611,59 €
Pri platbe vopred iba 580,00 €

