PURA keramické umývadlo na dosku 60x38cm, blush mat 883724
PURA keramické umývadlo na dosku 60x38cm, blush mat 883724
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-883724 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Rozměr | 60x14x38 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Červená/Růžová |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení, Zápustné |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 13.7600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015169915 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | červená/růžová |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
GSI umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, keramická zátka, 5-65mm, blush mat PVC24
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PURA umývadlo na dosku 60x42 cm, ghiaccio mat 884215
na objednávku526,21 €
Pri platbe vopred iba 499,00 €
533,32 €
Pri platbe vopred iba 506,00 €
515,53 €
Pri platbe vopred iba 489,00 €


