PURA keramické umývadlo na dosku, priemer 40cm, čierna mat 884626
PURA keramické umývadlo na dosku, priemer 40cm, čierna mat 884626
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-884626 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Rozměr | 40x14 cm |
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení, Zápustné |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 8.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937821221 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, čierna mat PVC26
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
270,03 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €
700,55 €
Pri platbe vopred iba 665,00 €
KUBE X keramické umývadlo 80x47cm, brúsená spodná hrana, bez otvoru, čierna mat 94229026
na objednávku632,93 €
Pri platbe vopred iba 600,00 €


