PURA keramické umývadlo Slim 82x46cm, čierna mat 8885126
PURA keramické umývadlo Slim 82x46cm, čierna mat 8885126
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8885126 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Rozměr | 82,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 826 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 18.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162251 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Jednodrezový oceľový drez Mexen Trixo 230 x 440 mm, čierny HC - 6411221000-70HC
expedícia do 10 dní129,68 €
Jednodrezový oceľový drez Mexen Exar s odkvapkávačom, ľavý, 780 x 480 mm, zlatý - 6433781010L-55
expedícia do 10 dní250,54 €
218,10 €


