PURA keramické umývadlo Slim oblé 52x44cm, biela ExtraGlaze 8830111
PURA keramické umývadlo Slim oblé 52x44cm, biela ExtraGlaze 8830111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8830111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| Rozměr | 52x16,5x44 cm |
| Šířka | 520 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 10.1600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937820620 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Ravak umývadlo Yard 600 keramické white XJX01260002
na objednávku317,91 €
Pri platbe vopred iba 292,00 €
NUBES keramické umývadlo 60x50cm, brúsená hrana, bez otvoru, biela ExtraGlaze 96319011
na objednávku305,62 €
Pri platbe vopred iba 290,00 €
45,90 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €


