PURA WC misa stojaca, Swirlflush, 36x50cm, spodný/zadný odpad, biela ExtraGlaze 882011
PURA WC misa stojaca, Swirlflush, 36x50cm, spodný/zadný odpad, biela ExtraGlaze 882011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-882011 |
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| Rozměr | 36x41,5x50 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 415 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Swirlflush |
| Objem splachovací vody | Splachování 3 l, Splachování 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodní, Odpad zadní, Skryté uchycení, ExtraGlaze |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 26.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937818788 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Vírové |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
NORM/PURA WC sedátko, duroplast, biela (MS8611) MS86N11
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
NORM/PURA WC sedátko SLIM soft close, duroplast, biela/chróm MS86CSN11
expedícia do 8 dní188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KUBE X WC misa stojaca, Swirlflush, 36x55cm, spodný/zadný odpad, biela ExtraGlaze 941011
na objednávku391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
NUBES WC misa stojaca, Swirlflush, 35x52cm, spodný/zadný odpad, biela ExtraGlaze 961011
na objednávku376,77 €
Pri platbe vopred iba 357,00 €

