PURA WC misa stojaca, Swirlflush, 36x55cm, spodný/zadný odpad, blush dual-mat
PURA WC misa stojaca, Swirlflush, 36x55cm, spodný/zadný odpad, blush dual-mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-889024 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x42x55 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Červená/Růžová |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | SwirlFlush |
| Objem splachovací vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodní, Odpad zadní, DualGlaze |
| Balení obsahuje | Kotvící sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 32.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729352813 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
TEMPOR samouzatvárací podomietkový WC ventil, chróm 56707
expedícia do 8 dní118,90 €
Pri platbe vopred iba 110,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox posuvný sprchovací kút ľavý 130 x 100 cm, čierny rám, čierna - 8C2-130-100-70-70-L
expedícia do 10 dní527,14 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút ľavý 130 x 100 cm, čierny rošt, čierna - 8C2-130-100-70-77-L
expedícia do 10 dní527,14 €

