RETRO bidet 38,5x41x60cm 102001
RETRO bidet 38,5x41x60cm 102001
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-102001 |
- Na inštaláciu je nutné prikúpiť skrutky na upevnenie WC, MAK 10
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | RETRO KERASAN |
| Rozmer | 38,5x41x60 cm |
| Šírka | 385 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Hmotnosť / ks | 22.0500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125970919 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
ROYAL FAMILY bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 0370OT25K7
expedícia do 8 dníBidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dníPodobný tovar
WALDORF bidet závesný 37x33, 5x55cm 4125K1
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať


