RIBERA keramické umývadlo 43x28,5x15 cm, nástenné, otvor pre batériu vpravo AR497
RIBERA keramické umývadlo 43x28,5x15 cm, nástenné, otvor pre batériu vpravo AR497
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR497 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMALL |
| Rozmer | 43x15x28,5 cm |
| Šírka | 430 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 285 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Asymetrické |
| Hmotnosť / ks | 6.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913907920 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Umývadlový sifón 1"1/4, DN32mm nízky, chróm 151.211.1
expedícia do 8 dní22,18 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Podobný tovar
LITOS keramické umývadlo pravé, 45x32 cm, biela 4079
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ZOE keramické umývadlo 37x9x18 cm, otvor pre batériu vpravo AR495
expedícia do 8 dní69,73 €
Pri platbe vopred iba 66,00 €
202,48 €
Pri platbe vopred iba 187,00 €


