Ručná sprcha, priemer 96mm, ABS/chróm 1204-45

- Doprava zadarmo nad 150€
Ručná sprcha, priemer 96mm, ABS/chróm 1204-45
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1204-45 |
- trysky s úpravou pre ľahké čistenie od vodného kameňa - prípadný vodný kameň je možné z trysiek ľahko odstrániť ich premnutím
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer | 96 mm |
| Výška | 230 mm |
| Hĺbka | 59 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Výbava | Jedna funkcia |
| Hmotnosť | 0.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913881497 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
.
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, chróm FLEX150
expedícia do 8 dní8,54 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
GITA posuvný držiak sprchy, 890mm, chróm 1202-02
expedícia do 8 dní37,71 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Podobný tovar
Ručná sprcha, priemer 102mm, ABS/chróm 1204-43
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kyoto voľne stojaca sprchová stena 160 x 200 cm, transparentná 8 mm, zlatá - 800-160-002-50-00
expedícia do 10 dní277,60 €
Mexen Lunar Sprchová zástena pravá 160 x 200 cm, 8 mm priehľadná, kartáčované zlato - 830-160-000-55-00-P
expedícia do 10 dní303,59 €
Mexen Kioto voľne stojaca sprchová stena 160x200 cm, čierny vzor 8, zlatá 800-160-002-50-70
expedícia do 10 dní302,68 €

