SAMOA držiak uterákov 600x65mm, chróm A8216013
SAMOA držiak uterákov 600x65mm, chróm A8216013
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-A8216013 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SAMOA |
| Rozmer | 600x20x65 mm |
| Dĺžka | 600 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.7510 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341293935 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
SAMOA dávkovač mydla, chróm/mliečne sklo A88113
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
SAMOA držiak toaletného papiera bez krytu, chróm A82413
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
SAMOA držiak uterákov 450x65mm, čierna mat A8214514
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
HIMALAYA polička s držiakom uterákov 400x145mm, bambus HY19
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
IL GIGLIO držiak uterákov 600x80mm, chróm A9216013
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €

