SAMOA háčik, balenie 2 ks, chróm A82713
SAMOA háčik, balenie 2 ks, chróm A82713
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-A82713 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SAMOA |
| Rozmer | 20x59x42 mm |
| Šírka | 20 mm |
| Výška | 59 mm |
| Hĺbka | 42 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.2230 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341293959 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
SAMOA držiak uterákov 300x65mm, chróm A8213013
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
SAMOA dávkovač mydla, chróm/mliečne sklo A88113
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Posuvné sprchové dvere Mexen Velar L Duo 200 cm, priehľadné, kartáčovaná meď - 871-200-003-02-65
expedícia do 10 dní641,97 €
Posuvné sprchové dvere Mexen Velar Duo 200 cm, grafit, kartáčované zlato - 871-200-000-42-55
expedícia do 10 dní630,19 €
Sprchové dvere Mexen Lunar L Duo s otočnými dverami 200 cm, priehľadné, strieborná - 834DL-200-000-95-00
expedícia do 10 dní612,52 €


