SCALO skleněné umyvadlo na desku 56x36cm, černá
SCALO skleněné umyvadlo na desku 56x36cm, černá
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TY318B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEAUTY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 56x10x36 cm |
| Šířka | 560 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Sklo |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913134524 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Kovová podložka medzi umývadlo a dosku, výška 10mm, čierna mat TY6401B
expedícia do 8 dní15,47 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AURUM nerezové umývadlo 55x42 cm, vrátane výpuste, antracit AU102
expedícia do 8 dní405,24 €
Pri platbe vopred iba 384,00 €
TERUEL keramické umývadlo 58,5x14x39 cm, na dosku BH7007
expedícia do 8 dní95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
DALMA keramické umývadlo 58,5x39x14 cm, marfil MM227
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €


