SCHWARN BLACK keramický urinál, s horním přívodem vody, černá mat
SCHWARN BLACK keramický urinál, s horním přívodem vody, černá mat
| Výrobca: | Výrobca: CERASTYLE |
| Kód: | Kód: UBC-201.702.6 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | CERASTYLE |
|---|---|
| Rozměr | 31,5x55,5x25,5 cm |
| Šířka | 315 mm |
| Výška | 555 mm |
| Hloubka | 255 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Oblé |
| Přívod vody | Horní |
| Balení obsahuje | Sifon |
| Hmotnost / ks | 12.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913134517 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
TEMPOR samouzatvárací nástenný ventil pre urinál, chróm 56645
expedícia do 8 dní63,00 €
Pri platbe vopred iba 58,00 €
FRESCOBLUE sitko pre urinál 168x140 mm, červená 6003900401
expedícia do 8 dní3,47 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SCHWARN keramický urinál, zadný prívod, zadný odpad 201.701.4
expedícia do 8 dní122,63 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
SCHWARN BLACK keramický urinál, zadný prívod, zadný odpad, čierna matná 201.701.6
expedícia do 8 dní185,99 €
Pri platbe vopred iba 173,00 €

