SILVANA vykurovacie teleso 500x1236mm, moca metalíza IR152
SILVANA vykurovacie teleso 500x1236mm, moca metalíza IR152
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR152 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SILVANA |
| Rozmer | 500x1236 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1236 mm |
| Objem | 4.80 l |
| Farba | Moca metalíza |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar E |
| Inštalácia | Otočné o 180° |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 500 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 561 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 17.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913864810 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Magnetický dvojháčik na vykurovacie teleso XJ235
expedícia do 8 dní30,06 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
Mohlo by vás zaujímať
METRO vykurovacie teleso 600x1510 mm, čierna mat IR420TB
expedícia do 8 dní238,02 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €
319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
SILVANA vykurovacie teleso 500x1236 mm, čierna mat IR154B
expedícia do 8 dní355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €


