SMALL stojánková umývadlová batéria bez výpuste, 155 mm, chróm SM07
SMALL stojánková umývadlová batéria bez výpuste, 155 mm, chróm SM07
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SM07 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMALL pre umývadielka |
| Šírka | 42 mm |
| Výška | 155 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Výbava | Pre umývadielko, Klasická |
| Prietok (3 bar) | 10.430 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.7700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913833670 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Aqualine "Umývadlový sifón 5/4"", odpad 32mm hranatý, chróm" CV1004
expedícia do 8 dní32,98 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
Umývadlový sifón 1"1/4, DN32mm nízky, chróm 151.211.1
expedícia do 8 dní22,18 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Aqualine "Umývadlový sifón 5/4"", odpad 32mm, nízky, chróm" CV1006
expedícia do 8 dní15,82 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
Podobný tovar
SMALL stojanková umývadlová batéria bez výpuste, 139 mm, chróm SM06
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
SMALL stojanková umývadlová batéria bez výpuste, 130 mm, chróm SM09
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Viana batéria so sprchovou súpravou, výtokom ručnou a tanierovou sprchou M-CBE60101SA
expedícia do 8 dní191,00 €
Pri platbe vopred iba 169,00 €
Mexen Milo DF40 sprchová batéria so sprchovacím setom, zlatá - 7134R40-50
expedícia do 10 dní112,64 €
COLORADO Batéria sprchová s ručnou sprchou - rozteč 150 mm čierna - matná CO182.5/7-04CMAT
expedícia do 8 dní269,38 €


