SOLARIS stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat/chróm WD002BC
SOLARIS stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat/chróm WD002BC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD002BC |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLARIS |
| Výška | 200 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Hmotnost / ks | 1.1530 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913963339 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | černá |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 134,66 €
Pri platbe vopred iba 1 077,00 €
1 134,66 €
Pri platbe vopred iba 1 077,00 €
978,03 €
Pri platbe vopred iba 929,00 €

