Sprchové ramienko, 371mm, chróm 9005
Sprchové ramienko, 371mm, chróm 9005
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-9005 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Dĺžka | 371 mm |
| Výška | 340 mm |
| Hĺbka | 371 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Hmotnosť / ks | 0.8350 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913833915 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
SLIM hlavová sprcha, kruh 250mm, leštená nerez MS574
expedícia do 8 dníHlavová sprcha, priemer 300mm, chróm 1203-03
expedícia do 8 dníPodobný tovar
Mohlo by vás zaujímať

