SPY nástenná vaňová batéria, čierna mat PY10/15
SPY nástenná vaňová batéria, čierna mat PY10/15
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY10/15 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SPY |
| Šírka | 195 mm |
| Hĺbka | 174 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.9730 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913847769 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | černá |
Príslušenstvo
119,03 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, čierna mat 1208-17
expedícia do 8 dní12,10 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
66,17 €
Pri platbe vopred iba 63,00 €
Ručná sprcha, zahnutá, 245mm, ABS/čierna/chróm 2503
expedícia do 8 dní9,25 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Podobný tovar
FORATA nástenná vaňová batéria, čierna mat FT010/15
expedícia do 8 dní277,16 €
Pri platbe vopred iba 263,00 €
KAI nástenná vaňová batéria, čierna mat KA10/15
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €


