SPY podomietková sprchová batéria, 1 výstup, nikel PY41/16
SPY podomietková sprchová batéria, 1 výstup, nikel PY41/16
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY41/16 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SPY |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 155 mm |
| Farba | Nikel |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Jednocestné |
| Hmotnosť / ks | 1.2960 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913861512 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
Kovová sprchová hadica, opletená, 175 cm, nikel FLE10NK
na objednávku49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
ANTEA hlavová sprcha, priemer 200mm, nikel SOF2008
na objednávku255,82 €
Pri platbe vopred iba 243,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KAI podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm KA41
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
399,06 €
Pri platbe vopred iba 369,00 €
424,42 €
Pri platbe vopred iba 392,00 €


