THIN umývadlo na dosku, Rockstone, 55x35cm, carina/biela mat WN205-41
THIN umývadlo na dosku, Rockstone, 55x35cm, carina/biela mat WN205-41
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WN205-41 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THIN |
| Rozměr | 55x13x35 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913117879 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
48,03 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
PUNO podstavec pod umývadlo 400x820x360mm, zlato mat SKA570-5
expedícia do 8 dní401,68 €
Pri platbe vopred iba 381,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NUBES keramické umývadlo 40x32cm, brúsená spodná hrana, bez otvoru, čierna mat 96849026
na objednávku344,76 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €
KUBE X keramické umývadlo 50x47cm, čierna mat 9430126
na objednávku387,45 €
Pri platbe vopred iba 368,00 €
KUBE X keramické umývadlo 45x35cm, biela mat 9485109
na objednávku348,31 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €

