TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 100x90cm, čierna mat 84306.21
TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 100x90cm, čierna mat 84306.21
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-84306.21 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | TRENECA |
| Rozměr | 100x90x3 cm |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Hmotnost / ks | 36.4600 kg |
| EAN | 8590729059196 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | černá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
59,14 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka nerez 84999 53722
expedícia do 8 dní51,20 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €
59,14 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
Nožičky pre vaničku POLYSAN z liateho mramoru (8ks/sada) PV008
expedícia do 8 dní29,88 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Umývadlo Laufen Pro S 70x46,5 cm otvor pre batériu uprostred H8109670001041
expedícia do 4 dní201,48 €
455,05 €
Pri platbe vopred iba 432,00 €


