TWIGA PLUS umývadlová zásuvka 88,5x17x43,5cm, čierna mat (VC460) VC460-3535
TWIGA PLUS umývadlová zásuvka 88,5x17x43,5cm, čierna mat (VC460) VC460-3535
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VC460-3535 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 88,5x17x43,5 cm |
| Šírka | 885 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hĺbka | 435 mm |
| Farba | Čierna |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Hmotnosť / ks | 12.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913882111 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, hranatý, čierna mat SI415
expedícia do 8 dní64,75 €
Pri platbe vopred iba 61,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LARGO umývadlová skrinka 89x50x45cm, dub benátsky LA904
na objednávku517,03 €
Pri platbe vopred iba 483,00 €
477,20 €
Pri platbe vopred iba 441,00 €
RETRO umývadlová skrinka 83,5x80x43cm, buk 1630
na objednávku1 147,05 €
Pri platbe vopred iba 1 088,00 €


