TWIGA umývadlový stolík 90x72x50 cm, čierna mat/dub tmavý
TWIGA umývadlový stolík 90x72x50 cm, čierna mat/dub tmavý
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VC442-90-11 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TWIGA |
| Rozmer | 90x72x50 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Čierna |
| Dekor | Dub tmavý |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | DTD/HPL laminát/oceľ |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / set | 31.3400 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913915574 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
477,20 €
Pri platbe vopred iba 441,00 €
RETRO umývadlová skrinka 83,5x80x43cm, starobiela 1631
na objednávku1 147,05 €
Pri platbe vopred iba 1 088,00 €
453,62 €
Pri platbe vopred iba 430,00 €

