ULTRAMIX nástenná sprchová batéria, čierna mat/zlato mat UT011BG
ULTRAMIX nástenná sprchová batéria, čierna mat/zlato mat UT011BG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT011BG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 262 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 98 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 2.8760 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913989070 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová súprava, posuvný držiak 700mm, čierna mat SC515
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, čierna mat SD715
expedícia do 8 dní29,53 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Hades kúpeľňový radiátor 1200 x 400 mm, 367 W, chróm - W104-1200-400-00-01
expedícia do 10 dní158,14 €
623,19 €
Pri platbe vopred iba 590,00 €
PMH Kúpeľňový radiátor Pluto P2W/4 245x1500 Biela P2W/4
na objednávku623,19 €
Pri platbe vopred iba 590,00 €

