ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat/zlato mat UT043BG
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat/zlato mat UT043BG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT043BG |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 3.1420 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989124 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, čierna mat SG203NE
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, čierna mat 1208-17
expedícia do 8 dní12,10 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
458,80 €
Pri platbe vopred iba 424,00 €
ICONIC nástenná sprchová batéria, chróm UBC-AF011
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
LATUS podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat 1102-76B
expedícia do 8 dní117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €

