ULTRASAN dvojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, zlato mat UT019VG
ULTRASAN dvojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, zlato mat UT019VG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT019VG |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 239 mm |
| Hloubka | 222 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 1.9210 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913991622 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2"x3/8", zlato mat SL019
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Mohlo by vás zaujímať
443,17 €
Pri platbe vopred iba 409,00 €
ULTRAMIX telo podomietkové dvojprvkové umývadlové batérie, hubica 16cm, čierna mat UT118B-1
expedícia do 8 dní299,58 €
Pri platbe vopred iba 284,00 €
SUGA stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, chróm TJ006
expedícia do 8 dní117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €

