ULTRASAN stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste , čierna mat/zlato mat UT007VBG
ULTRASAN stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste , čierna mat/zlato mat UT007VBG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT007VBG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 303 mm |
| Hloubka | 234 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 225 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0640 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913993596 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
194,14 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
ULTRASAN stojanková umývadlová batéria stredná bez výpuste, čierna mat/chróm UT004VBC
expedícia do 8 dní283,06 €
Pri platbe vopred iba 261,00 €
ULTRASAN stojanková umývadlová batéria stredná bez výpuste, chróm UT004V
expedícia do 8 dní212,90 €
Pri platbe vopred iba 197,00 €

