ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat/zlato mat UT042TBG
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat/zlato mat UT042TBG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT042TBG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 2.9170 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913990359 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Vývod sprchy, okrúhly, tenká krytka, čierna mat SG202NE
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, čierna mat SL103
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, zlato mat UT042TG
expedícia do 8 dní255,98 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
554,66 €
Pri platbe vopred iba 512,00 €
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, čierna mat UT043VB
na objednávku440,04 €
Pri platbe vopred iba 406,00 €

