VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1400 mm GX1414GX2214
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1400 mm GX1414GX2214
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1414GX2214 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Šírka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Jednostenná Walk |
| Typ výplne | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 73.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913909184 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
95,31 €
Mexen Flat 360 ° M13 2v1 otočný lineárny odtok 50 cm, čierny - 1710050-40
expedícia do 10 dní52,77 €


