VEGA doska pod umývadlo 97,5x45cm, dub platín VG700
VEGA doska pod umývadlo 97,5x45cm, dub platín VG700
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-VG700 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | Dosky VEGA |
| Rozmer | 97,5x45 cm |
| Šírka | 975 mm |
| Výška | 38 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub platin |
| Materiál | HPL laminát |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 11.6000 kg |
| EAN | 8590913916533 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
51,08 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Keramické umývadlo priemer 40x15 cm, na dosku 49413
expedícia do 8 dní72,04 €
Pri platbe vopred iba 69,00 €
Keramické umývadlo 42x15x34 cm, na dosku 49412
expedícia do 8 dní56,80 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
SISTEMA keramické umývadlo 50x42cm, biela 10SF50051
expedícia do 8 dní94,92 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 85 x 80 cm, 8 mm priehľadná, čierna - 800-085-202-04-70-080
expedícia do 10 dní456,47 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 85 x 70 cm, 8 mm priehľadná, zlatá - 800-085-202-04-50-070
expedícia do 10 dní456,47 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 85 x 80 cm, priehľadná, chróm - 800-085-202-01-00-080
expedícia do 10 dní359,27 €


