VENETA nástenná sprchová batéria, chróm VN11
VENETA nástenná sprchová batéria, chróm VN11
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VN11 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | VENETA |
| Šírka | 218 mm |
| Výška | 133 mm |
| Hĺbka | 112 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Dizajn |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.3333 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913839122 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
AMY sprchová súprava, posuvný držiak, 890mm, chróm 1202-20
expedícia do 8 dní62,62 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, chróm FLEX150
expedícia do 8 dní8,54 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRATAP nástenná sprchová batéria, čierna mat UT011TB
expedícia do 8 dní277,50 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €
TURSI nástenná sprchová batéria, čierna mat TI011B
expedícia do 8 dní223,79 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
KIRKÉ CRYSTAL nástenná sprchová batéria, páčka kryštál, chróm KI11KC
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €

