X-ROUND vešiačik 60mm, chróm XR216
X-ROUND vešiačik 60mm, chróm XR216
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR216 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 55x110x60 mm |
| Šírka | 55 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Hmotnosť / ks | 0.0400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207011832 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Podobný tovar
X-STEEL háčik, brúsená nerez (104106025) XS201
expedícia do 8 dní13,16 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Samolepiaci háčik, okrúhly, brúsená nerez 32201
expedícia do 8 dní6,01 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Mohlo by vás zaujímať
82,34 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
Rea Svietidlo nad zrkadlo LED 60cm - chróm OSW-08435
expedícia do 12 dní22,48 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Aqualine ASTEN LED svietidlo 12W, 600x42x110mm, chróm 26681
expedícia do 8 dní36,97 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €

