Zápustné keramické umývadlo, priemer 43x12 cm, biela 3041
Zápustné keramické umývadlo, priemer 43x12 cm, biela 3041
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3041 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 43x12,3 cm |
| Priemer zátky | 430 mm |
| Šírka | 430 mm |
| Výška | 123 mm |
| Hĺbka | 430 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Zápustné |
| Typ umývadla | Zápustné umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 8.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913942280 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox Sprchová zástena Walk-in 95 x 200 cm, 8 mm priehľadná, ružové zlato - 8C2-095-003-60-00
expedícia do 10 dní347,49 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 100 x 100 x 40 cm, čierny rám, strieborná - 800-100-100-221-95-70-040
expedícia do 10 dní521,25 €
Mexen Kioto-XF Sprchová zástena s rámom 160x100 cm, 10 mm priehľadná, kartáčovaný nikel - 800-160-202-04-97-100-XF
expedícia do 10 dní700,86 €


