Závesné umývadlo 610x210x460 mm, nerez mat 13033.S
Závesné umývadlo 610x210x460 mm, nerez mat 13033.S
| Výrobca: | Výrobca: NOFER |
| Kód: | Kód: UBC-13033.S |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 61x21x46 cm |
| Šířka | 610 mm |
| Výška | 210 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 8.5000 kg |
| EAN | 8435368809200 |
| Taric | 94039910 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | ostatní |
Doporučujeme přikoupit
Senzorová stojanková batéria 24V DC, chróm PS781
expedícia do 8 dní220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
1 835,50 €
Pri platbe vopred iba 1 741,00 €
Senzorová stojanková batéria 6V DC (4xAA), chróm PS782
expedícia do 8 dní262,92 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C11 doskový radiátor 600 x 1000 mm, bočné pripojenie, 933 W, biely - W411-060-100-00
expedícia do 10 dní79,78 €

