Závesné umývadlo pre handicapované 600x150x460 mm, nerez mat 13024.2.S
Závesné umývadlo pre handicapované 600x150x460 mm, nerez mat 13024.2.S
| Výrobca: | Výrobca: NOFER |
| Kód: | Kód: UBC-13024.2.S |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 60x16,5x46 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 6.5000 kg |
| EAN | 8435368887062 |
| Taric | 94039910 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | ostatní |
Doporučujeme přikoupit
Senzorová stojanková batéria 24V DC, chróm PS781
expedícia do 8 dní220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
1 835,50 €
Pri platbe vopred iba 1 741,00 €
Senzorová stojanková batéria 6V DC (4xAA), chróm PS782
expedícia do 8 dní262,92 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Podlahový linear. žľab k stene čierny 850 mm, bočné D40, Medium čierna CH 850 MC 2
expedícia do 8 dní89,73 €
ALCA APZ1004-850 Flexible - Podlahový žľab s okrajom pre perforovaný rošt, zvislý odtok
na objednávku165,57 €

