ALTIS LINE bočná stena 900mm, číre sklo, výška 2000mm, číre sklo AL6015C
ALTIS LINE bočná stena 900mm, číre sklo, výška 2000mm, číre sklo AL6015C
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL6015C |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 41.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913885815 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
39,70 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ALTIS LINE posuvné dvere 1570-1610mm, výška 2000mm, číre sklo AL4315C
expedícia do 8 dní597,02 €
Pri platbe vopred iba 553,00 €
ALTIS LINE posuvné dvere 1370-1410mm, výška 2000mm, číre sklo AL4115C
expedícia do 8 dní516,88 €
Pri platbe vopred iba 479,00 €
ALTIS LINE posuvné dvere 1470-1510mm, výška 2000mm, číre sklo AL4215C
expedícia do 8 dní564,23 €
Pri platbe vopred iba 523,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-H T s pravým pántom 70 x 90 cm, priehľadný, chróm - 8A5T-070-090-01-00-P
expedícia do 10 dní382,83 €
Sprchovací kút Mexen Mist-F skladací pravý 90 x 70 cm, priehľadný, zlatý - 8A6T-090-070-50-00-P
expedícia do 10 dní415,24 €
Mexen Velar L sprchový kút posuvný 90 x 70 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 871-090-070-03-55
expedícia do 10 dní482,95 €


