AVICE doska 160x50cm, dub tmavý AV1611
AVICE doska 160x50cm, dub tmavý AV1611
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV1611 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DOSKY AVICE |
| Rozmer | 160x50 cm |
| Šírka | 1600 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 495 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub tmavý |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 24.3200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913888892 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Podperná konzola 490x330x40mm, lakovaná oceľ, zlatá mat, 1 ks 30377
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Podperná konzola 490x330x40 mm, oceľ, chróm, 1 ks 30374 30374 50719
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchové dvere Mexen Lunar L s ľavými pántami 105 cm, priehľadné, kartáčovaný nikel - 834L-105-000-97-00-L
expedícia do 10 dní344,56 €
Sprchové dvere Mexen Lunar s pravými pántami 105 cm, priehľadné, ružové zlato - 834-105-000-60-00-P
expedícia do 10 dní335,71 €
Sprchové dvere Mexen Lunar s ľavými pántami 105 cm, priehľadné, strieborná - 834-105-000-95-00-L
expedícia do 10 dní335,71 €

