BEBÉ podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm BB041
BEBÉ podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm BB041
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BB041 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 106 mm |
| Výška | 156 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Jednocestné |
| Hmotnost / ks | 1.2960 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936128 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
AMY sprchová súprava, posuvný držiak, 890mm, chróm 1202-20
expedícia do 8 dní62,62 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, chróm FLEX150
expedícia do 8 dní8,54 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
Podobný tovar
DREAMART podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm DA041
expedícia do 8 dní117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
Mohlo by vás zaujímať
203,87 €
Pri platbe vopred iba 188,00 €
131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat UT041VB
expedícia do 8 dní141,35 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €

