CIRASA umývadlová skrinka 58x54x39cm, dub alabama strip CR592-2322
CIRASA umývadlová skrinka 58x54x39cm, dub alabama strip CR592-2322
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR592-2322 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 58x54x39 cm |
| Šířka | 580 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama strip |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 16.6000 kg |
| EAN | 8590913953385 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
NIROX zrkadlo v ráme 600x800x28 mm, dub alabama NX608-2222
expedícia do 8 dní125,24 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Neptún kúpeľňový radiátor 1400 x 500 mm, 420 W, chróm - W101-1400-500-00-01
expedícia do 10 dní274,70 €
radiátor MONDRIAN 400 x 1140 mm, C31 black mat, stredové pripojenie 50 mm RADMON401131SP
do 10 dní v e-shope300,81 €
METRO LIGHT vykurovacie teleso 300x1500 mm, čierna mat IR446TB
expedícia do 8 dní198,88 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €


