CIRASA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, siena strip CR701-4242S
CIRASA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, siena strip CR701-4242S
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR701-4242S |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 69,8x52x46 cm |
| Šířka | 698 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Modrá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 18.0000 kg |
| EAN | 8590913969508 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | modrá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
ICONIC stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat UBC-AF002B
expedícia do 8 dní113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
ESPACE skrinka 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, siena strip ESC230-4242S
expedícia do 8 dní520,15 €
Pri platbe vopred iba 493,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CF22 radiátor 600x1200, bočné pripojenie, 1899 W, biely W422F-060-120-00
expedícia do 10 dní224,62 €
Mexen Flat CF22 radiátor 900x1000, bočné pripojenie, 2199 W, antracit W422F-090-100-66
na objednávku381,35 €
259,70 €


