CIRASA umývadlová skrinka 79,8x52x46cm, carina strip CR801-4141S
CIRASA umývadlová skrinka 79,8x52x46cm, carina strip CR801-4141S
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR801-4141S |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 79,8x52x46 cm |
| Šířka | 798 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 24.0000 kg |
| EAN | 8590913969379 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
282,49 €
Pri platbe vopred iba 268,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
BELLA držiak uterákov 400x25x70mm, biela FA311W
expedícia do 8 dní47,32 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €
Mohlo by vás zaujímať
130,63 €
PMH Kúpeľňový radiátor Rosendal R1C 266x950 Chróm R1C
na objednávku622,21 €
Pri platbe vopred iba 589,00 €


