DIMY podomietková sprchová termostatická batéria, 2 výstupy, čierna mat DM392BL
DIMY podomietková sprchová termostatická batéria, 2 výstupy, čierna mat DM392BL
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DM392BL |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DIMY |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 220 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Termostat |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť / ks | 3.9760 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866432 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
Doporučujeme přikoupit
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, 258mm, ABS/čierna SK776
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Podobný tovar
SPY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat PY42/15
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
Mohlo by vás zaujímať
177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
KAI podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, čierna mat KA43/15
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €


