DORLION vykurovacie teleso 500x1200 mm, chróm 1130-11
DORLION vykurovacie teleso 500x1200 mm, chróm 1130-11
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1130-11 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DORLION |
| Rozmer | 500x1200 |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Objem | 5.16 l |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar E |
| Inštalácia | Otočné o 180° |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 400 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 378 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 11.6600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913833960 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | chrom |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
TWIN COMBI pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, pravá, chróm CP461S
expedícia do 8 dní170,43 €
Pri platbe vopred iba 162,00 €
120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MAGDALENA vykurovacie teleso 500x1200 mm, chróm IZ101
expedícia do 8 dní383,90 €
Pri platbe vopred iba 364,00 €
ZIG vykurovacie teleso 500x1096 mm, 406 W, biela ZG511
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
METRO DOS vykurovacie teleso 500x1100mm, chróm IR432R
expedícia do 8 dní307,76 €
Pri platbe vopred iba 292,00 €


