Držiak sprchy, pevný, s vyústením, čierna mat SG403NE
Držiak sprchy, pevný, s vyústením, čierna mat SG403NE
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SG403NE |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 68 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | Pevné |
| Hmotnosť / ks | 0.3240 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913928765 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, čierna mat 1208-17
expedícia do 8 dní12,10 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Podobný tovar
49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, bronz 981M6
expedícia do 8 dní61,91 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
Držiak sprchy okrúhly, otočný, s vyústením, chróm SG201
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
JUMPER držiak sprchy s vyústením, chróm JM540
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €

