ESPACE skrinka 25x172x32cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, dub alabama ESC120-2222
ESPACE skrinka 25x172x32cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, dub alabama ESC120-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC120-2222 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ESPACE |
| Rozmer | 25x172x32 cm |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 1720 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Bezúchytkové otváranie |
| Hmotnosť / ks | 19.7000 kg |
| EAN | 8590913940255 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | VÍCE JAK 150 CM |
Príslušenstvo
31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
WAVE skrinka vysoká 35x140x30cm, ľavá/pravá, biela/dub alabama WA245-3022
expedícia do 8 dní462,16 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €
FILENA vysoká skrinka 35x140x30cm, biela mat FID3540W
expedícia do 8 dní487,07 €
Pri platbe vopred iba 462,00 €
440,82 €
Pri platbe vopred iba 418,00 €

